Sponsorlu Bağlantılar

Asena isminin videosunda Asena ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Asena isminin anlamları, Asena isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Asena isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Asena ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Asena İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Asena Sayısı: 19.000 (Türkiye’de yaşayan Asena isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Asena İsminin Anlamı Nedir?

  1. Kurt.
  2. Asena veya Aşina, Türk mitolojisinde önemli bir rol oynayan efsanevi bir dişi kurtun doğurduğu on erkek çocuğun biri.Türkiye’de ise dişi kurtun adı olduğu düşünülmektedir.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Asena İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Asena ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Asena isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Asena isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Asena İsminin Analizi Nedir?

A: Atılgan-enerjik
S: Hayalperest
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
N: Sağduyulu
A: Atılgan-enerjik

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Asena isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Asena isminin kader sayısı, Asena isminin diğer isimlerle uyum analizi, Asena isminin aşk testi, Asena ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Asena İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin