Sponsorlu Bağlantılar

Asu isminin videosunda Asu ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Asu isminin anlamları, Asu isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Asu isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Asu ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Asu İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Asu Sayısı: 3.000 (Türkiye’de yaşayan Asu isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Asu İsminin Anlamı Nedir?

  1. Yaramaz, haşarı çocuk.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Asu İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Asu İsminin Analizi Nedir?

A: Atılgan-enerjik
S: Hayalperest
U: Durgun, çok ağır hareket eden

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Asu isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Asu isminin kader sayısı, Asu isminin diğer isimlerle uyum analizi, Asu isminin aşk testi, Asu ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Asu İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin