Sponsorlu Bağlantılar

Aysel isminin videosunda Aysel ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Aysel isminin anlamları, Aysel isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Aysel isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Aysel ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Aysel İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Aysel Sayısı: 85.000 (Türkiye’de yaşayan Aysel isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Aysel İsminin Anlamı Nedir?

  1. Ay gibi parlak, ışıklı, güzel.
  2. Bol ışık saçan, ay.
  3. Ay’ın en parlak zamanında doğan.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Aysel İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Aysel ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Aysel isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Aysel isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Aysel İsminin Analizi Nedir?

A: Atılgan-enerjik
Y: Geçmiş üzüntüleri sürekli yaşarlar
S: Hayalperest
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
L: Sanatsal yeteneğe sahip

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Aysel isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Aysel isminin kader sayısı, Aysel isminin diğer isimlerle uyum analizi, Aysel isminin aşk testi, Aysel ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Aysel İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin