Sponsorlu Bağlantılar

Baha isminin videosunda Baha ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Baha isminin anlamları, Baha isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Baha isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Baha ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Baha İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça / Farsça
Cinsiyeti: Erkek
Türkiye’deki Baha Sayısı: 15.000 (Türkiye’de yaşayan Baha isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Baha İsminin Anlamı

  1. Güzellik, zariflik. (Arapça)
  2. Ar. Parıltı. (Arapça)
  3. Far. Kıymet, değer, paha. (Farsça)

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Baha İsmi Kuran’da Geçer Mi?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Baha İsminin Analizi

B: Ön sezileri kuvvetli
A: Atılgan-enerjik
H: Sakin ve durağan
A: Atılgan-enerjik

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Baha isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Baha isminin kader sayısı, Baha isminin diğer isimlerle uyum analizi, Baha isminin aşk testi, Baha ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Baha İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin