Sponsorlu Bağlantılar

Banu isminin videosunda Banu ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Banu isminin anlamları, Banu isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Banu isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Banu ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Banu İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Farsça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Banu Sayısı: 140.000 (Türkiye’de yaşayan Banu isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Banu İsminin Anlamı

  1. Kadın, hatun, hanım.
  2. Prenses.
  3. Hanımefendi.
  4. Gelin.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Banu İsmi Kuran’da Geçer Mi?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Banu İsminin Analizi

B: Ön sezileri kuvvetli
A: Atılgan-enerjik
N: Sağduyulu
U: Durgun, çok ağır hareket eden

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Banu isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Banu isminin kader sayısı, Banu isminin diğer isimlerle uyum analizi, Banu isminin aşk testi, Banu ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Banu İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin