Sponsorlu Bağlantılar

Batu isminin videosunda Batu ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Batu isminin anlamları, Batu isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Batu isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Batu ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Batu İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe 
Cinsiyeti: Erkek
Türkiye’deki Batu Sayısı: 3.000 (Türkiye’de yaşayan Batu isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Batu İsminin Anlamı Nedir?

  1. Üstün gelen, gücü yeten, galip.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Batu İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Batu ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Batu isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Batu isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Batu İsminin Analizi Nedir?

B: Ön sezileri kuvvetli
A: Atılgan-enerjik
T: Duygularını zor açabilen
U: Durgun, çok ağır hareket eden

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Batu isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Batu isminin kader sayısı, Batu isminin diğer isimlerle uyum analizi, Batu isminin aşk testi, Batu ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Batu İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin