Sponsorlu Bağlantılar

Bedia isminin videosunda Bedia ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Bedia isminin anlamları, Bedia isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Bedia isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Bedia ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Bedia İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Bedia Sayısı: 6.000 (Türkiye’de yaşayan Bedia isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Bedia İsminin Anlamı

  1. Beğenilen, değeri bilinen yeni şey.
  2. Estetik değeri yüksek olan sanat eseri.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Bedia İsmi Kuran’da Geçer Mi? 

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Bedia İsminin Analizi

B: Ön sezileri kuvvetli
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
D: Üstün güçlere sahip
İ: Kırılgan
A: Atılgan-enerjik

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Bedia isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Bedia isminin kader sayısı, Bedia isminin diğer isimlerle uyum analizi, Bedia isminin aşk testi, Bedia ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Bedia İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin