Sponsorlu Bağlantılar

Bedriye isminin videosunda Bedriye ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Bedriye isminin anlamları, Bedriye isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Bedriye isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Bedriye ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Bedriye İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Bedriye Sayısı: 8.000 (Türkiye’de yaşayan Bedriye isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Bedriye İsminin Anlamı

  1. Dolunayla, ayın on dördü ile ilgili olan.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Bedriye İsmi Kuran’da Geçer Mi?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Bedriye İsminin Analizi

B: Ön sezileri kuvvetli
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
D: Üstün güçlere sahip
R: Sert yapıya sahip
İ: Kırılgan
Y: Geçmiş üzüntüleri sürekli yaşarlar
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Bedriye isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Bedriye isminin kader sayısı, Bedriye isminin diğer isimlerle uyum analizi, Bedriye isminin aşk testi, Bedriye ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Bedriye İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin