Sponsorlu Bağlantılar

Boran isminin videosunda Boran ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Boran isminin anlamları, Boran isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Boran isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Boran ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Boran İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Erkek
Türkiye’deki Boran Sayısı: 6.000 (Türkiye’de yaşayan Boran isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Boran İsminin Anlamı

  1. Genellikle arkasından yağmur getiren sert ve şiddetli fırtına.
  2. Sis, duman.
  3. İç sıkıntısı.
  4. Yaban güvercini.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Boran İsmi Kuran’da Geçer Mi?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Boran İsminin Analizi

B: Ön sezileri kuvvetli
O: Gizliliği sever
R: Sert yapıya sahip
A: Atılgan-enerjik
N: Sağduyulu

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Boran isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Boran isminin kader sayısı, Boran isminin diğer isimlerle uyum analizi, Boran isminin aşk testi, Boran ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Boran İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin