Sponsorlu Bağlantılar

Çağrı isminin videosunda Çağrı ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Çağrı isminin anlamları, Çağrı isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Çağrı isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Çağrı ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Çağrı İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Erkek / Kız
Türkiye’deki Çağrı Sayısı: 90.000 (Türkiye’de yaşayan Çağrı isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Çağrı İsminin Anlamı

  1. Birini çağırma, davet.
  2. Doğan, çakır kuşu.
  3. Rütbe, unvan, san.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Çağrı İsmi Kuran’da Geçer Mi? 

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Çağrı İsminin Analizi

Ç: Zevk sefa düşkünü
A: Atılgan-enerjik
G: İnatçı kişilik, gerginlik
R: Sert yapıya sahip
I: Hassas

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Çağrı isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Çağrı isminin kader sayısı, Çağrı isminin diğer isimlerle uyum analizi, Çağrı isminin aşk testi, Çağrı ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Çağrı İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin