Sponsorlu Bağlantılar

Cihan isminin videosunda Cihan ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Cihan isminin anlamları, Cihan isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Cihan isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Cihan ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Cihan İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Farsça
Cinsiyeti: Erkek / Kız
Türkiye’deki Cihan Sayısı: 120.000 (Türkiye’de yaşayan Cihan isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Cihan İsminin Anlamı

  1. Evren, âlem.
  2. Dünya.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Cihan İsmi Kuran’da Geçer Mi?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Cihan İsminin Analizi

C: Konuşma ve yazma yetenekleri olan
İ: Kırılgan
H: Sakin ve durağan
A: Atılgan-enerjik
N: Sağduyulu

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Cihan isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Cihan isminin kader sayısı, Cihan isminin diğer isimlerle uyum analizi, Cihan isminin aşk testi, Cihan ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Cihan İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin