Sponsorlu Bağlantılar

Çınar isminin videosunda Çınar ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Çınar isminin anlamları, Çınar isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Çınar isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Çınar ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Çınar İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Farsça
Cinsiyeti: Erkek / Kız
Türkiye’deki Çınar Sayısı: 8.000 (Türkiye’de yaşayan Çınar isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Çınar İsminin Anlamı Nedir?

  1. Boyu 30 m.ye ulaşabilen, kalın dallı, çok uzun ömürlü bir ağaç türü.
  2. Dayanak, destek, güç alınan kimse.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Çınar İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Çınar ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Çınar isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Çınar isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Çınar İsminin Analizi Nedir?

Ç: Zevk sefa düşkünü
I: Hassas
N: Sağduyulu
A: Atılgan-enerjik
R: Sert yapıya sahip

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Çınar isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Çınar isminin kader sayısı, Çınar isminin diğer isimlerle uyum analizi, Çınar isminin aşk testi, Çınar ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Çınar İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin