Sponsorlu Bağlantılar

Demet isminin videosunda Demet ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Demet isminin anlamları, Demet isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Demet isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Demet ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Demet İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Yunanca
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Demet Sayısı: 125.000 (Türkiye’de yaşayan Demet isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Demet İsminin Anlamı

  1. Bitki veya çiçek destesi.
  2. Bağlanarak oluşturulmuş deste.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Demet İsmi Kuran’da Geçer Mi? 

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Demet İsminin Analizi

D: Üstün güçlere sahip
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
M: Ticarete yatkınlık
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
T: Duygularını zor açabilen

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Demet isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Demet isminin kader sayısı, Demet isminin diğer isimlerle uyum analizi, Demet isminin aşk testi, Demet ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Demet İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin