Sponsorlu Bağlantılar

Dilem isminin videosunda Dilem ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Dilem isminin anlamları, Dilem isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Dilem isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Dilem ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Dilem İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe / Farsça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Dilem Sayısı: Bilinmiyor (Türkiye’de yaşayan Dilem isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Dilem İsminin Anlamı

  1. Gönül ilacı.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Dilem İsmi Kuran’da Geçer Mi? 

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Dilem İsminin Analizi

D: Üstün güçlere sahip
İ: Kırılgan
L: Sanatsal yeteneğe sahip
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
M: Ticarete yatkınlık

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Dilem isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Dilem isminin kader sayısı, Dilem isminin diğer isimlerle uyum analizi, Dilem isminin aşk testi, Dilem ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Dilem İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin