Sponsorlu Bağlantılar

Dilşad isminin videosunda Dilşad ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Dilşad isminin anlamları, Dilşad isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Dilşad isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Dilşad ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Dilşad İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Farsça
Cinsiyeti: Erkek / Kız
Türkiye’deki Dilşad Sayısı: 15.000 (Türkiye’de yaşayan Dilşad isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Dilşad İsminin Anlamı

  1. Gönlü hoş, sevilmiş.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Dilşad İsmi Kuran’da Geçer Mi? 

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Dilşad İsminin Analizi

D: Üstün güçlere sahip
İ: Kırılgan
L: Sanatsal yeteneğe sahip
Ş: Çok üretken ve güçlü
A: Atılgan-enerjik
D: Üstün güçlere sahip

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Dilşad isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Dilşad isminin kader sayısı, Dilşad isminin diğer isimlerle uyum analizi, Dilşad isminin aşk testi, Dilşad ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Dilşad İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin