Sponsorlu Bağlantılar

Efsun isminin videosunda Efsun ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Efsun isminin anlamları, Efsun isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Efsun isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Efsun ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Efsun İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Farsça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Efsun Sayısı: 13.000 (Türkiye’de yaşayan Efsun isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Efsun İsminin Anlamı

  1. Büyü, sihir.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Efsun İsmi Kuran’da Geçer Mi?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Efsun İsminin Analizi

E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
F: Uysal, güvenilir
S: Hayalperest
U: Durgun, çok ağır hareket eden
N: Sağduyulu

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Efsun isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Efsun isminin kader sayısı, Efsun isminin diğer isimlerle uyum analizi, Efsun isminin aşk testi, Efsun ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Efsun İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin