Sponsorlu Bağlantılar

Elanur isminin videosunda Elanur ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Elanur isminin anlamları, Elanur isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Elanur isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Elanur ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Elanur İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Farsça + Arapça 
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Elanur Sayısı: Bilinmiyor

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Elanur İsminin Anlamı Nedir?

  1. Gözü sarıya çalan kestane rengi olan güzel.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Elanur İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Elanur ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Elanur isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Elanur isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Elanur İsminin Analizi Nedir?

E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
L: Sanatsal yeteneğe sahip
A: Atılgan-enerjik
N: Sağduyulu
U: Durgun, çok ağır hareket eden
R: Sert yapıya sahip

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Elanur isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Elanur isminin kader sayısı, Elanur isminin diğer isimlerle uyum analizi, Elanur isminin aşk testi, Elanur ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Elanur İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin