Sponsorlu Bağlantılar

Elisa ismi için hazırladığımız videoda Elisa ismi hakkında kısa bilgiler, Elisa isminin anlamları, Elisa isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Elisa isminin analizi hakkında bilgiler verdik. Elisa videosunu izledikten sonra aşağıdaki bilgilere de tekrar göz atmanız faydalı olacaktır. Herkes video izlemeyi sevmeyebilir, bu yüzden videodaki bilgileri yazılı olarak da paylaşıyoruz.

Elisa İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça / İbranice
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Elisa Sayısı: Bilinmiyor

Elisa İsminin Anlamı Nedir?

  1. Cennet kapısında bekleyen melek anlamına gelir. (Kaynak Bilinmiyor)
  2. Elisa Hz. Zekeriya’nın hanımının ismi ve Allah’ın ahdi/sözü/yemini gibi bir anlami var. İncil ve Tevrat’ın ingilizcesinde de “oath of god” yani “Allah’ın va’di, yemini” şeklinde geçer.

Elisa İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Elisa ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Elisa isminin Kuran’da geçtiğini düşünüyorsanız, yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de tekrar inceleyerek yazıyı güncelleriz.

Elisa İsminin Analizi Nedir?

E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
L: Sanatsal yeteneğe sahip
İ: Kırılgan
S: Hayalperest
A: Atılgan-enerjik

NOT: Bu bir isim analizidir, karakter analizi değildir. İsmin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenmektedir. Fakat yine de bütün Elisa isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Elisa isminin kader sayısı, Elisa isminin diğer isimlerle uyum analizi, Elisa isminin aşk testi, Elisa ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Elisa İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin