Sponsorlu Bağlantılar

Emrah isminin videosunda Emrah ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Emrah isminin anlamları, Emrah isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Emrah isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Emrah ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Emrah İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça
Cinsiyeti: Erkek
Türkiye’deki Emrah Sayısı: 140.000 (Türkiye’de yaşayan Emrah isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Emrah İsminin Anlamı

  1. Saz çalan, saz çalıp oynayan.
  2. Erzurum’da doğmuş ünlü bir halk ozanı.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Emrah İsmi Kuran’da Geçer Mi? 

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Emrah İsminin Analizi

E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
M: Ticarete yatkınlık
R: Sert yapıya sahip
A: Atılgan-enerjik
H: Sakin ve durağan

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Emrah isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Emrah isminin kader sayısı, Emrah isminin diğer isimlerle uyum analizi, Emrah isminin aşk testi, Emrah ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Emrah İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin