Sponsorlu Bağlantılar

Enise isminin videosunda Enise ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Enise isminin anlamları, Enise isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Enise isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Enise ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Enise İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Enise Sayısı: 9.000 (Türkiye’de yaşayan Enise isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Enise İsminin Anlamı

  1. Dost, arkadaş.
  2. Yâr, sevgili.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Enise İsmi Kuran’da Geçer Mi?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Enise İsminin Analizi

E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
N: Sağduyulu
İ: Kırılgan
S: Hayalperest
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Enise isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Enise isminin kader sayısı, Enise isminin diğer isimlerle uyum analizi, Enise isminin aşk testi, Enise ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Enise İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin