Sponsorlu Bağlantılar

Ersin isminin videosunda Ersin ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Ersin isminin anlamları, Ersin isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Ersin isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Ersin ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Ersin İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Erkek
Türkiye’deki Ersin Sayısı: 120.000 (Türkiye’de yaşayan Ersin isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Ersin İsminin Anlamı

  1. “Amacına ulaşsın, kavuşsun” anlamında kullanılan bir ad.
  2.  “Sen yiğitsin, kahramansın” anlamında kullanılan bir ad.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Ersin İsmi Kuran’da Geçer Mi? 

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Ersin İsminin Analizi

E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
R: Sert yapıya sahip
S: Hayalperest
İ: Kırılgan
N: Sağduyulu

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Ersin isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Ersin isminin kader sayısı, Ersin isminin diğer isimlerle uyum analizi, Ersin isminin aşk testi, Ersin ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Ersin İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin