Sponsorlu Bağlantılar

Ertan isminin videosunda Ertan ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Ertan isminin anlamları, Ertan isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Ertan isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Ertan ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Ertan İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Erkek
Türkiye’deki Ertan Sayısı: 80.000 (Türkiye’de yaşayan Ertan isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Ertan İsminin Anlamı

  1. Tan vakti, sabahın ilk vakitleri.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Ertan İsmi Kuran’da Geçer Mi? 

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Ertan İsminin Analizi

E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
R: Sert yapıya sahip
T: Duygularını zor açabilen
A: Atılgan-enerjik
N: Sağduyulu

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Ertan isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Ertan isminin kader sayısı, Ertan isminin diğer isimlerle uyum analizi, Ertan isminin aşk testi, Ertan ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Ertan İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin