Sponsorlu Bağlantılar

Esat isminin videosunda Esat ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Esat isminin anlamları, Esat isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Esat isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Esat ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Esat İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça 
Cinsiyeti: Erkek 
Türkiye’deki Esat Sayısı: 32.000 (Türkiye’de yaşayan Esat isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Esat İsminin Anlamı Nedir?

  1. Çok mesut, çok mutlu.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Esat İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Esat ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Esat isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Esat isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Esat İsminin Analizi Nedir?

E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
S: Hayalperest
A: Atılgan-enerjik
T: Duygularını zor açabilen

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Esat isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Esat isminin kader sayısı, Esat isminin diğer isimlerle uyum analizi, Esat isminin aşk testi, Esat ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Esat İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin