Sponsorlu Bağlantılar

Esil isminin videosunda Esil ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Esil isminin anlamları, Esil isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Esil isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Esil ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Esil İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Osmanlıca
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Esil Sayısı: Bilinmiyor

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Esil İsminin Anlamı Nedir?

  1. Şerefli, şanlı, namlı, haysiyetli, itibarlı ve otoriter kişi.
  2. Parlak, uzun ve dolgun yüz.
  3. Doğru şey.
  4. İkindi sonrasından akşama kadar olan vakit.
  5. Kavi, muhkem, sağlam.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Esil İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Esil ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Esil isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Esil isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Esil İsminin Analizi Nedir?

E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
S: Hayalperest
İ: Kırılgan
L: Sanatsal yeteneğe sahip

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Esil isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Esil isminin kader sayısı, Esil isminin diğer isimlerle uyum analizi, Esil isminin aşk testi, Esil ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Esil İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin