Sponsorlu Bağlantılar

Feride isminin videosunda Feride ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Feride isminin anlamları, Feride isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Feride isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Feride ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Feride İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça 
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Feride Sayısı: 24.000 (Türkiye’de yaşayan Feride isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Feride İsminin Anlamı Nedir?

  1. Eşi benzeri olmayan, tek, eşsiz, üstün.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Feride İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Feride ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Feride isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Feride isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Feride İsminin Analizi Nedir?

F: Uysal, güvenilir
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
R: Sert yapıya sahip
İ: Kırılgan
D: Üstün güçlere sahip
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Feride isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Feride isminin kader sayısı, Feride isminin diğer isimlerle uyum analizi, Feride isminin aşk testi, Feride ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Feride İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin