Funda isminin videosunda Funda ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Funda isminin anlamları, Funda isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Funda isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Funda ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Funda İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Rumca
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Funda Sayısı: 150.000 (Türkiye’de yaşayan Funda isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Funda İsminin Anlamı Nedir?

  1. Kurak yerlerde yetişen çalı türünden bir ağaççık.
  2. Funda, fundagiller (Ericaceae) familyasından Erica cinsinden 700’den fazla türü barındıran çiçekli bitkilerin ortak adı.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Funda İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Funda ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Funda isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Funda isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Funda İsminin Analizi Nedir?

F: Uysal, güvenilir
U: Durgun, çok ağır hareket eden
N: Sağduyulu
D: Üstün güçlere sahip
A: Atılgan-enerjik

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Funda isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Funda isminin kader sayısı, Funda isminin diğer isimlerle uyum analizi, Funda isminin aşk testi, Funda ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Funda İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin