Sponsorlu Bağlantılar

Gökmen isminin videosunda Gökmen ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Gökmen isminin anlamları, Gökmen isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Gökmen isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Gökmen ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Gökmen İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Erkek
Türkiye’deki Gökmen Sayısı: 45.000 (Türkiye’de yaşayan Gökmen isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Gökmen İsminin Anlamı

1. Sarışın, mavi gözlü kimse.
2. Tanrı’dan gelen kutsal hediye.
3. Ufuk çizgisi.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Gökmen İsmi Kuran’da Geçer Mi? 

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Gökmen İsminin Analizi

G: İnatçı kişilik, gerginlik
Ö: İçine kapalı
K: Başarılı, unvan sahibi
M: Ticarete yatkınlık
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
N: Sağduyulu

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Gökmen isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Gökmen isminin kader sayısı, Gökmen isminin diğer isimlerle uyum analizi, Gökmen isminin aşk testi, Gökmen ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Gökmen İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin