Sponsorlu Bağlantılar

Görkem isminin videosunda Görkem ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Görkem isminin anlamları, Görkem isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Görkem isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Görkem ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Görkem İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Erkek / Kız
Türkiye’deki Görkem Sayısı: 40.000 (Türkiye’de yaşayan Görkem isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Görkem İsminin Anlamı Nedir?

  1. Gösteriş, heybet.
  2. İyi gelişmiş, gürbüz.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Görkem İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Görkem ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Görkem isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Görkem isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Görkem İsminin Analizi Nedir?

G: İnatçı kişilik, gerginlik
Ö: İçine kapalı
R: Sert yapıya sahip
K: Başarılı, unvan sahibi
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
M: Ticarete yatkınlık

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Görkem isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Görkem isminin kader sayısı, Görkem isminin diğer isimlerle uyum analizi, Görkem isminin aşk testi, Görkem ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Görkem İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin