Sponsorlu Bağlantılar

Gül isminin videosunda Gül ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Gül isminin anlamları, Gül isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Gül isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Gül ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Gül İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Farsça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Gül Sayısı: 160.000 (Türkiye’de yaşayan Gül isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Gül İsminin Anlamı

  1. Katmerli, kokulu çiçekleri olan, pek çok türleri bulunan gülgillerin örnek bitkisi.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Gül İsmi Kuran’da Geçer Mi?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Gül İsminin Analizi

G: İnatçı kişilik, gerginlik
Ü: Başarısı sürekli engellenen
L: Sanatsal yeteneğe sahip

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Gül isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Gül isminin kader sayısı, Gül isminin diğer isimlerle uyum analizi, Gül isminin aşk testi, Gül ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Gül İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin