Sponsorlu Bağlantılar

Gülbahar isminin videosunda Gülbahar ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Gülbahar isminin anlamları, Gülbahar isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Gülbahar isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Gülbahar ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Gülbahar İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Farsça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Gülbahar Sayısı: 3.000 (Türkiye’de yaşayan Gülbahar isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Gülbahar İsminin Anlamı

  1. Kırmızı boya elde etmede kullanılan iyi bir cins toprak.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Gülbahar İsmi Kuran’da Geçer Mi? 

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Gülbahar İsminin Analizi

G: İnatçı kişilik, gerginlik
Ü: Başarısı sürekli engellenen
L: Sanatsal yeteneğe sahip
B: Ön sezileri kuvvetli
A: Atılgan-enerjik
H: Sakin ve durağan
A: Atılgan-enerjik
R: Sert yapıya sahip

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Gülbahar isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Gülbahar isminin kader sayısı, Gülbahar isminin diğer isimlerle uyum analizi, Gülbahar isminin aşk testi, Gülbahar ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Gülbahar İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin