Sponsorlu Bağlantılar

Gülce isminin videosunda Gülce ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Gülce isminin anlamları, Gülce isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Gülce isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Gülce ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Gülce İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Farsça + Türkçe
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Gülce Sayısı: 6.000 (Türkiye’de yaşayan Gülce isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Gülce İsminin Anlamı Nedir?

  1. Gül gibi, güle benzeyen.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Gülce İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Gülce ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Gülce isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Gülce isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Gülce İsminin Analizi Nedir?

G: İnatçı kişilik, gerginlik
Ü: Başarısı sürekli engellenen
L: Sanatsal yeteneğe sahip
C: Konuşma ve yazma yetenekleri olan
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Gülce isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Gülce isminin kader sayısı, Gülce isminin diğer isimlerle uyum analizi, Gülce isminin aşk testi, Gülce ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Gülce İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin