Sponsorlu Bağlantılar

Gülizar isminin videosunda Gülizar ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Gülizar isminin anlamları, Gülizar isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Gülizar isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Gülizar ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Gülizar İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Farsça + Arapça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Gülizar Sayısı: 9.000 (Türkiye’de yaşayan Gülizar isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Gülizar İsminin Anlamı

  1. Gül yanaklı, al yanaklı.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Gülizar İsmi Kuran’da Geçer Mi? 

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Gülizar İsminin Analizi

G: İnatçı kişilik, gerginlik
Ü: Başarısı sürekli engellenen
L: Sanatsal yeteneğe sahip
İ: Kırılgan
Z: Bilimsel açıdan okumayı seven
A: Atılgan-enerjik
R: Sert yapıya sahip

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Gülizar isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Gülizar isminin kader sayısı, Gülizar isminin diğer isimlerle uyum analizi, Gülizar isminin aşk testi, Gülizar ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Gülizar İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin