Gülşah isminin videosunda Gülşah ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Gülşah isminin anlamları, Gülşah isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Gülşah isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Gülşah ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Gülşah İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Farsça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Gülşah Sayısı: 89.000 (Türkiye’de yaşayan Gülşah isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Gülşah İsminin Anlamı Nedir?

  1. Gül dalı.
  2. Güllerin şahı.
  3. Varaka’nın sevgilisi, masal kadın.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Gülşah İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Gülşah ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Gülşah isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Gülşah isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Gülşah İsminin Analizi Nedir?

G: İnatçı kişilik, gerginlik
Ü: Başarısı sürekli engellenen
L: Sanatsal yeteneğe sahip
Ş: Çok üretken ve güçlü
A: Atılgan-enerjik
H: Sakin ve durağan

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Gülşah isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Gülşah isminin kader sayısı, Gülşah isminin diğer isimlerle uyum analizi, Gülşah isminin aşk testi, Gülşah ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Gülşah İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin