Sponsorlu Bağlantılar

Hadise isminin videosunda Hadise ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Hadise isminin anlamları, Hadise isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Hadise isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Hadise ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Hadise İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Hadise Sayısı: Bilinmiyor (Türkiye’de yaşayan Hadise isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Hadise İsminin Anlamı

  1. Vâkıa, olay.
  2. Yeni bir şey, ilk defa olan.
  3. Haber.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Hadise İsmi Kuran’da Geçer Mi? 

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Hadise İsminin Analizi

H: Sakin ve durağan
A: Atılgan-enerjik
D: Üstün güçlere sahip
İ: Kırılgan
S: Hayalperest
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Hadise isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Hadise isminin kader sayısı, Hadise isminin diğer isimlerle uyum analizi, Hadise isminin aşk testi, Hadise ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Hadise İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin