Hiranur ismi için hazırladığımız videoda Hiranur ismi hakkında kısa bilgiler, Hiranur isminin anlamları, Hiranur isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Hiranur isminin analizi hakkında bilgiler verdik. Hiranur videosunu izledikten sonra aşağıdaki bilgilere de tekrar göz atmanız faydalı olacaktır. Herkes video izlemeyi sevmeyebilir, bu yüzden videodaki bilgileri yazılı olarak da paylaşıyoruz.

Hiranur İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Hiranur Sayısı: Bilinmiyor

Hiranur İsminin Anlamı Nedir?

  1. Mekke ’ de bulunan Hira Dağı (Cebel-i Nur). Hz. Muhammed (s.a.a)’e ilk vahiy bu dağda iken gelmiş ve Cebrâil isimli vahiy meleğini ilk defa bu dağda gerçek haliyle görmüştür.

Hiranur İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Hiranur ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Hiranur isminin Kuran’da geçtiğini düşünüyorsanız, yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de tekrar inceleyerek yazıyı güncelleriz.

Hiranur İsminin Analizi Nedir?

H: Sakin ve durağan
İ: Kırılgan
R: Sert yapıya sahip
A: Atılgan-enerjik
N: Sağduyulu
U: Durgun, çok ağır hareket eden
R: Sert yapıya sahip

NOT: Bu bir isim analizidir, karakter analizi değildir. İsmin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenmektedir. Fakat yine de bütün Hiranur isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Hiranur isminin kader sayısı, Hiranur isminin diğer isimlerle uyum analizi, Hiranur isminin aşk testi, Hiranur ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Hiranur İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin