Sponsorlu Bağlantılar

İklima isminin videosunda İklima ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda İklima isminin anlamları, İklima isminin Kuran’da geçip geçmediği ve İklima isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan İklima ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

İklima İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça / İbranice
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki İklima Sayısı: Bilinmiyor (Türkiye’de yaşayan İklima isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

İklima İsminin Anlamı

  1. İklima isminin anlamı internet ortamında “Adem a.s ilk kız çocuğu dünyaya gelen en güzel 3 kadından biri” olarak geçmektedir ancak bu bilginin herhangi bir kaynağı yoktur.
  2. Aklima yada İklima, Hz. Adem’in (as) ilk kız çocuğunun ismi, Kabil ile birlikte dünyaya gelen ikiz çocuğu. (İbranice)

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

İklima İsmi Kuran’da Geçer Mi?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

İklima İsminin Analizi

İ: Kırılgan
K: Başarılı, unvan sahibi
L: Sanatsal yeteneğe sahip
İ: Kırılgan
M: Ticarete yatkınlık
A: Atılgan-enerjik

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün İklima isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

İklima isminin kader sayısı, İklima isminin diğer isimlerle uyum analizi, İklima isminin aşk testi, İklima ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: İklima İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin