Sponsorlu Bağlantılar

İnci isminin videosunda İnci ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda İnci isminin anlamları, İnci isminin Kuran’da geçip geçmediği ve İnci isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan İnci ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

İnci İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Türkçe
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki İnci Sayısı: 75.000 (Türkiye’de yaşayan İnci isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

İnci İsminin Anlamı

  1. İstiridye gibi kimi kavkılı deniz hayvanlarının içinde oluşan değerli, küçük, sert, sedef renginde süs tanesi.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

İnci İsmi Kuran’da Geçer Mi? 

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

İnci İsminin Analizi

İ: Kırılgan
N: Sağduyulu
C: Konuşma ve yazma yetenekleri olan
İ: Kırılgan

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün İnci isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

İnci isminin kader sayısı, İnci isminin diğer isimlerle uyum analizi, İnci isminin aşk testi, İnci ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: İnci İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin