Itır isminin videosunda Itır ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Itır isminin anlamları, Itır isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Itır isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Itır ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Itır İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça 
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Itır Sayısı: 3.000 (Türkiye’de yaşayan Itır isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Itır İsminin Anlamı Nedir?

  1. Güzel koku.
  2. Itır çiçeği.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Itır İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Itır ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Itır isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Itır isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Itır İsminin Analizi Nedir?

I: Hassas
T: Duygularını zor açabilen
I: Hassas
R: Sert yapıya sahip

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Itır isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Itır isminin kader sayısı, Itır isminin diğer isimlerle uyum analizi, Itır isminin aşk testi, Itır ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Itır İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin