Sponsorlu Bağlantılar

Kadriye isminin videosunda Kadriye ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Kadriye isminin anlamları, Kadriye isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Kadriye isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Kadriye ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Kadriye İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Kadriye Sayısı: 55.000 (Türkiye’de yaşayan Kadriye isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Kadriye İsminin Anlamı

  1. Değer, kıymet, onurla ilgili.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Kadriye İsmi Kuran’da Geçer Mi?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Kadriye İsminin Analizi

K: Başarılı, unvan sahibi
A: Atılgan-enerjik
D: Üstün güçlere sahip
R: Sert yapıya sahip
İ: Kırılgan
Y: Geçmiş üzüntüleri sürekli yaşarlar
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Kadriye isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Kadriye isminin kader sayısı, Kadriye isminin diğer isimlerle uyum analizi, Kadriye isminin aşk testi, Kadriye ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Kadriye İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin