Sponsorlu Bağlantılar

Leman isminin videosunda Leman ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Leman isminin anlamları, Leman isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Leman isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Leman ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Leman İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Leman Sayısı: 9.000 (Türkiye’de yaşayan Leman isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Leman İsminin Anlamı

  1. Parlama, parıldama.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Leman İsmi Kuran’da Geçer Mi?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Leman İsminin Analizi

L: Sanatsal yeteneğe sahip
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
M: Ticarete yatkınlık
A: Atılgan-enerjik
N: Sağduyulu

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Leman isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Leman isminin kader sayısı, Leman isminin diğer isimlerle uyum analizi, Leman isminin aşk testi, Leman ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Leman İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin