Sponsorlu Bağlantılar

Mehlika isminin videosunda Mehlika ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Mehlika isminin anlamları, Mehlika isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Mehlika isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Mehlika ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Mehlika İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Farsça / Arapça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Mehlika Sayısı: 12.000 (Türkiye’de yaşayan Mehlika isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Mehlika İsminin Anlamı

  1. Ay parçası, çok güzel kadın.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Mehlika İsmi Kuran’da Geçer Mi? 

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Mehlika İsminin Analizi

M: Ticarete yatkınlık
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
H: Sakin ve durağan
L: Sanatsal yeteneğe sahip
İ: Kırılgan
K: Başarılı, unvan sahibi
A: Atılgan-enerjik

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Mehlika isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Mehlika isminin kader sayısı, Mehlika isminin diğer isimlerle uyum analizi, Mehlika isminin aşk testi, Mehlika ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Mehlika İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin