Melda isminin videosunda Melda ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Melda isminin anlamları, Melda isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Melda isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Melda ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Melda İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça 
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Melda Sayısı: 11.000 (Türkiye’de yaşayan Melda isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Melda İsminin Anlamı Nedir?

  1. Çok genç, körpe.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Melda İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Melda ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Melda isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Melda isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Melda İsminin Analizi Nedir?

M: Ticarete yatkınlık
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
L: Sanatsal yeteneğe sahip
D: Üstün güçlere sahip
A: Atılgan-enerjik

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Melda isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Melda isminin kader sayısı, Melda isminin diğer isimlerle uyum analizi, Melda isminin aşk testi, Melda ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Melda İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin