Mine isminin videosunda Mine ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Mine isminin anlamları, Mine isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Mine isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Mine ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Mine İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Farsça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Mine Sayısı: 135.000 (Türkiye’de yaşayan Mine isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Mine İsminin Anlamı Nedir?

  1. Metal eşya üzerine vurulan renkli cam katmanı.
  2. İnce ve parlak nakış.
  3. Çiçekleri başak durumunda, alacalı, mavi veya menekşe renginde, ıtırlı bir bitki.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Mine İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Mine İsminin Analizi Nedir?

M: Ticarete yatkınlık
İ: Kırılgan
N: Sağduyulu
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Mine isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Mine isminin kader sayısı, Mine isminin diğer isimlerle uyum analizi, Mine isminin aşk testi, Mine ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Mine İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin