Sponsorlu Bağlantılar

Naz isminin videosunda Naz ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Naz isminin anlamları, Naz isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Naz isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Naz ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Naz İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Farsça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Naz Sayısı: 14.000 (Türkiye’de yaşayan Naz isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Naz İsminin Anlamı Nedir?

  1. Kendini beğendirmek için yapılan davranış, cilve.
  2. Bir şeyi beğenmiyormuş gibi gözükme. Şımarıklık.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Naz İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Naz ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Naz isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Naz isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Naz İsminin Analizi Nedir?

N: Sağduyulu
A: Atılgan-enerjik
Z: Bilimsel açıdan, okumayı seven

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Naz isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Naz isminin kader sayısı, Naz isminin diğer isimlerle uyum analizi, Naz isminin aşk testi, Naz ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Naz İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin