Sponsorlu Bağlantılar

Nazlı isminin videosunda Nazlı ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Nazlı isminin anlamları, Nazlı isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Nazlı isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Nazlı ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Nazlı İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Farsça + Türkçe
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Nazlı Sayısı: 87.000 (Türkiye’de yaşayan Nazlı isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Nazlı İsminin Anlamı Nedir?

  1. Naz yapan, kendini ağıra satan, işveli, edalı.
  2. Değer verilen sevgili.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Nazlı İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Nazlı ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Nazlı isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Nazlı isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Nazlı İsminin Analizi Nedir?

N: Sağduyulu
A: Atılgan-enerjik
Z: Bilimsel açıdan, okumayı seven.
L: Sanatsal yeteneğe sahip
I: Hassas

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Nazlı isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Nazlı isminin kader sayısı, Nazlı isminin diğer isimlerle uyum analizi, Nazlı isminin aşk testi, Nazlı ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Nazlı İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin