Sponsorlu Bağlantılar

Nefise isminin videosunda Nefise ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Nefise isminin anlamları, Nefise isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Nefise isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Nefise ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Nefise İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Nefise Sayısı: 12.000 (Türkiye’de yaşayan Nefise isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Nefise İsminin Anlamı

  1. Herkes tarafından beğenilen, çok güzel.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Nefise İsmi Kuran’da Geçer Mi? 

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Nefise İsminin Analizi

N: Sağduyulu
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
F: Uysal, güvenilir
İ: Kırılgan
S: Hayalperest
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Nefise isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Nefise isminin kader sayısı, Nefise isminin diğer isimlerle uyum analizi, Nefise isminin aşk testi, Nefise ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Nefise İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin