Nesrin isminin videosunda Nesrin ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Nesrin isminin anlamları, Nesrin isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Nesrin isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Nesrin ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Nesrin İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Farsça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Nesrin Sayısı: 87.000 (Türkiye’de yaşayan Nesrin isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Nesrin İsminin Anlamı Nedir?

  1. Bir tür yaban gülü.Ağustos gülü. Mısır gülü. Van gülü.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Nesrin İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Nesrin İsminin Analizi Nedir?

N: Sağduyulu
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
S: Hayalperest
R: Sert yapıya sahip
İ: Kırılgan
N: Sağduyulu

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Nesrin isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Nesrin isminin kader sayısı, Nesrin isminin diğer isimlerle uyum analizi, Nesrin isminin aşk testi, Nesrin ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Nesrin İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin