Nevin isminin videosunda Nevin ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Nevin isminin anlamları, Nevin isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Nevin isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Nevin ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Nevin İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Farsça
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Nevin Sayısı: 42.000 (Türkiye’de yaşayan Nevin isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Nevin İsminin Anlamı Nedir?

  1. Yeni, çok yeni, yepyeni, yeni şey, yeni olan.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Nevin İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Nevin İsminin Analizi Nedir?

N: Sağduyulu
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
V: Kendi içine dönük, umursamaz
İ: Kırılgan
N: Sağduyulu

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Nevin isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Nevin isminin kader sayısı, Nevin isminin diğer isimlerle uyum analizi, Nevin isminin aşk testi, Nevin ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Nevin İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin