Sponsorlu Bağlantılar

Nevra isminin videosunda Nevra ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Nevra isminin anlamları, Nevra isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Nevra isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Nevra ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Nevra İsmi Hakkında Kısa Bilgiler

Kökeni: Arapça 
Cinsiyeti: Kız
Türkiye’deki Nevra Sayısı: 19.000 (Türkiye’de yaşayan Nevra isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Nevra İsminin Anlamı Nedir?

  1. Işıklı olma, parlaklık.
  2. Çiçek, özellikle beyaz çiçek.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Nevra İsmi Kuran’da Geçiyor Mu?

HAYIR, Nevra ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Nevra isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Nevra isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Nevra İsminin Analizi Nedir?

N: Sağduyulu
E: Sıkıntılardan kurtulmak için mücadele eden
V: Kendi içine dönük, umursamaz
R: Sert yapıya sahip
A: Atılgan-enerjik

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Nevra isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Nevra isminin kader sayısı, Nevra isminin diğer isimlerle uyum analizi, Nevra isminin aşk testi, Nevra ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Nevra İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin