Sponsorlu Bağlantılar

Nihat isminin videosunda Nihat ismi hakkında kısa bilgiler bulacaksınız. Bu videoda Nihat isminin anlamları, Nihat isminin Kuran’da geçip geçmediği ve Nihat isminin analizi yaptık. İster yukarıdaki videodan Nihat ismine ait videoyu izleyin, isterseniz aşağıdaki bilgilere göz atın.

Nihat İsmi İle İlgili Kısa Bilgiler

Kökeni: Farsça
Cinsiyeti: Erkek
Türkiye’deki Nihat Sayısı: 140.000 (Türkiye’de yaşayan Nihat isimli kişi sayısı)

NOT: Bu bilgilerin kaynağı Türk Dil Kurumu’dur (TDK).

Nihat İsminin Anlamı

  1. Doğa, huy, yaradılış.

NOT: İsimlerin anlamlarını TDK sözlüğü ve kendi araştırmalarımız elde ettiğimiz yerli ve yabancı kaynaklardan tespit ettik.

Nihat İsmi Kuran’da Geçer Mi? 

HAYIR, Mine ismi Kuran’ı Kerim’de geçmez.

Biz kendi araştırmalarımız neticesinde Mine isminin Kuran’da geçmediğini gördük. Eğer bizim yanıldığımızı düşünüyorsanız ve Mine isminin Kuran’da geçtiğini iddia ediyorsanız,  yorum yaparak bizi bilgilendiriniz. Biz de hatamızı düzeltip yazıyı güncelleriz.

Nihat İsminin Analizi

N: Sağduyulu
İ: Kırılgan
H: Sakin ve durağan
A: Atılgan-enerjik
T: Duygularını zor açabilen

NOT: Bu analiz isimde geçen harflerle yapılan bir isim analizidir ve kişinin karakter analizi değildir. Yani bu isim kişinin karakterini yansıtacak diye bir gerçeklik sunmaz. Her ismin karakter üzerinde etkisi olduğu söylenir ancak yine de bütün Nihat isimli kişiler için bu analiz doğru olmayabilir.

Nihat isminin kader sayısı, Nihat isminin diğer isimlerle uyum analizi, Nihat isminin aşk testi, Nihat ismi ile ilgili akrostiş şiirler ve daha fazlası için aşağıdaki linkte tıklamanız yeterlidir.

Bkz: Nihat İsmi Hakkında Detaylı Bilgi

Sponsorlu Bağlantılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin